Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Потрапити на роботу в податкову міліцію стане складніше

0 35

Закон про принципи запобігання і протидії корупції значно розширює перелік відомостей, які повинні надавати особи, які претендують на займання посад в органах Державної податкової служби і які перевірятимуться Управлінням внутрішньої безпеки.

Про це в інтерв’ю «UGMK.INFO» повідомив замначальника Управління із боротьби з корупцією в органах ДПС ДПАУ Василь Слободян.

Зокрема, за його словами, закон віднині зобов’язав претендентів інформувати про наявність у них і близьких до них осіб корпоративних прав, повідомляти про стан здоров’я, наявність наукового ступеня, вченого звання, підвищення кваліфікації.

«Перевірка всіх цих відомостей має проходити оперативно. Причому претендент на посаду в органах ДПС повинен дати письмову згоду на перевірку наданих ним відомостей. У разі ж відсутності такої згоди його кандидатура взагалі не розглядатиметься. Проте і тут повинен додати, що процедура перевірки мають бути затверджена Кабінетом Міністрів. Цього ж поки що не зроблено», – відзначив Слободян.

Джерело:

proUA

Залиште коментар