Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Потерпілі від Скнилівської трагедії оспорюватимуть виправдувальний вирок чотирьом “скнилівським генералам” в Європейському суді.

0 11

Потерпілі від Скнилівської трагедії оспорюватимуть виправдувальний вирок чотирьом “скнилівським генералам” в Європейському суді. Про це РБК-Україна повідомила потерпіла Катерина Сеник. “Іншого виходу у нас немає, в наший країні правди не доб’єшся”, – сказала К.Сеник. За її словами, оспорювати вирішення ВСУ будуть близько 200 потерпілих.

Нагадаємо, сьогодні Верховний суд України залишив в силі виправдувальний вирок по звинуваченню чотирьох генералів колишнього командного складу ВВС України в Скнилівській трагедії.

На військовому аеродромі Скнилів (Львів) 27 липня 2002 р. в результаті падіння літака Су-27 загинули 77 чоловік, зокрема 28 дітей. Ще 500 чоловік визнано судом потерпілими.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар