Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Потенційним юристам держава не радіє

0 20

Близько 120 тисяч українських абітурієнтів можуть розраховувати на держзамовлення. При  цьому обсяг держзамовлення на економіку, менеджмент і право буде зменшено.

Про це, як передає кореспондент «Коментарів», заявив начальник відділу моніторингу вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти, науки, молоді та спорту Микола Фоменко.

За його словами, цього року очікується збільшення кількості випускників 11-х класів – на 130 000  порівняно з 2011 роком. Таким чином, цього року очікується приблизно така ж кількість вступників, що і в 2010 році: в цілому близько чотирьохсот тисяч абітурієнтів, включаючи і випускників минулих років. При цьому Фоменко відзначив, що в нинішньому році, як і в минулому, очікується збільшення держзамовлення на IT-спеціальності, а також спеціальності природних та виробничих напрямків.

При цьому він підкреслив, що буде зменшено обсяг держзамовлення на економіку, менеджмент і право. Крім того, він повідомив, що в цьому році, як і в минулому, буде продовжено прийом заяв на вступ в електронному вигляді. За словами Фоменка, у Міністерстві врахували помилки минулого року, і цього року таких збоїв з «Електронним вступом», як минулого року,  – не буде.

Теги:

юридична освіта, правознавство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар