Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Потенційні нон-грата

0 20

Як повідомляє «Українська правда», партія “Батьківщина” передала представникам Євросоюзу і США списки українських посадовців, щодо яких мають застосовуватися санкції. Про це повідомив перший заступник голови партії Григорій Немиря в ефірі телеканалу ТВі.

“Ми підготували й передали тим, хто до нас звертався як у Сполучених Штатах, так і в країнах Європейського Союзу, два списки”, – розповів він. “Один короткий –такий cобі “шорт-лист” 13 прізвищ посадовців, політиків, суддів і працівників прокуратури та СБУ, які, на нашу думку, є найбільш одіозними й першими кандидатами на застосування обмежувальних санкцій”, – уточнив політик.

“Інший список – 54 особи – він розширений. Не буду зараз його розкривати, оскільки, думаю, передчасно сьогодні говорити, що вже завтра можуть такі санкції бути застосовані”, – підсумував Г.Немиря.

Як відомо, в комітеті із закордонних справ сенату США перебуває на розгляді проект резолюції від сенатора Джеймса Інхофа із закликом звільнити  екс-прем’єра Юлію Тимошенко, а також заборонити видачу віз Януковичу і відкликати з Києва посла.

Теги:

персона нон-грата

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар