Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади

0 18

18 червня 2013 року відбулась конференція з нагоди відкриття проекту “Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні”, який фінансується за підтримки уряду Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida). Про це повідомляє сайт Національної школи суддів України.

Проект спрямований на поліпшення діяльності органів суддівського самоврядування в Україні, підвищення професіоналізму судової системи шляхом вдосконалення системи підготовки суддів та кандидатів на посаду судді, сприяння проведенню судової реформи відповідно до європейських стандартів, зокрема, що стосується інституційного складу Вищої ради юстиції, процедури призначення суддів, а також процедур щодо порядку застосування дисциплінарної відповідальності до суддів, сприяння у проведенні конституційної реформи, а також розробки законів та змін до них.

Своє бачення стосовно загального стану судової влади в України та можливі шляхи її реформування висловив Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, зупинившись на найголовніших проблемах судової влади в Україні. Він, зокрема, наголосив на необхідності надання найвищому судовому органу країни повноважень, що уможливлять розв’язання проблем, забезпечать  реалізацію амбітних планів України щодо реорганізації судової системи.

Теги:

судова влада, Національна школа суддів України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар