Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Постраждалі від вибуху будинку в Дніпропетровську оскаржать закриття справи у Верховному Суді

0 30

Постраждалі внаслідок вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську в жовтні 2007 року мають намір подати касаційну скаргу до Верховного Суду на рішення апеляційного суду Дніпропетровської області про закриття справи. Про це 18 серпня журналістів повідомив адвокат постраждалих Дмитро Поповський, передають «Українські новини».

«Зараз збираємо підписи і маємо намір протягом найближчих днів подати скаргу на рішення апеляційного суду Дніпропетровської області, який визнав рішення Жовтневого суду про амністію керівників «Дніпрогазу» законним», – сказав він.

Також Поповський повідомив, що 12 серпня пройшло судове засідання в апеляційному суді, проте постраждалих навіть не повідомили про нього. Крім того, адвокат повідомив про намір пострадавших подати цивільні позови про компенсацію морального збитку за рахунок «Дніпрогазу». «Позови про моральну компенсацію суд залишив без розгляду. За моїми даними, там близько 80 млн. гривень морального збитку», – сказав він.

Також Поповський повідомив, що якщо Верховний Суд залишить без розгляду скаргу, то постраждалі звернуться до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, Дніпропетровський апеляційний суд підтвердив законність амністії колишніх керівників ВАТ «Дніпрогаз», обвинувачених у справі про вибух газу в житловому будинку по вул. Мандриківській, 127.

Жовтневий суд Дніпропетровська 16 червня повторно виніс ухвалу про закриття кримінальної справи проти колишнього генерального директора компанії «Дніпрогаз» Ігоря Іванкова, його першого заступника Максима Сорокіна і головного інженера компанії Сергія Бачуріна, які звинувачувалися у службовій халатності, що призвела до вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську в жовтні 2007 року.

22 квітня апеляційний суд Дніпропетровської області відмінив рішення Жовтневого районного суду Дніпропетровська про закриття кримінальної справи проти Іванкова, Сорокіна і Бачуріна.

20 січня суд закрив кримінальну справу проти Іванкова, Сорокіна і Бачуріна.

23 людини загинули в результаті вибуху побутового газу, який стався 13 жовтня 2007 року в житловому багатоповерховому будинку по вул. Мандриківській, 127 у Дніпропетровську.

Джерело:

proUA

Залиште коментар