Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Постанова Кабміну щодо обов”язкового маркування геномодифікованих продуктів перебуває на погодженні у Міністерстві юстиції.

0 16

Постанова Кабміну України щодо обов”язкового маркування продуктів харчування, які містять геномодифіковані організми, зараз перебуває на погодженні у Міністерстві юстиції. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції голова Держспоживстандарту України Лариса Лосюк. Вона зазначила, що на українському ринку уся соя є геномодифікованою. Також багато геномодифікованого соняшнику, рапси і кукурудзи. Л.Лосюк додала, що на вітчизняному ринку є ковбаса, зміст м”яса в якій не перевищує 20-30%, а решта – геномодифікована соя, а 80% згущеного молока виготовляється із пальмової олії. Вона наголосила, що необхідно провести інвентаризацію технічних умов щодо випуску м”ясної і молочної продукції і якщо ці технічні умови погіршують якість продуктів, то їх необхідно скасувати. За її словами, Держспоживстандарт не завжди має змогу перевірити якість продукції, адже відповідно до законодавства необхідно попереджати виробника про перевірку за 10 днів, і Держспоживстандарт звертається до прем”єр-міністра щоб цю норму скасувати.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар