Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Постанова Кабміну посилює таємницю досудового слідства

0 19

Кабінет Міністрів України розробив додаткові заходи щодо збереження таємниці досудового слідства, зокрема в частині нерозголошення інформації про проведення окремих слідчих дій та оперативно-розшукових заходів у кримінальних справах. Проект відповідної постанови, що була розроблена Міністерством юстиції, ухвалено сьогодні під час засідання Уряду.

Як повідомив Міністр юстиції О.Лавринович, урядовою постановою внесено зміни до Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень для нерозголошення інформації про проведення окремих слідчих дій та оперативно-розшукових заходів у кримінальних справах до винесення постанови (ухвали) про закриття справи чи постановлення вироку.

Зокрема, порядок ведення Єдиного державного реєстру судових рішень (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 р. № 740) доповнено новим положенням, відповідно до якого рішення судів про проведення окремих слідчих дій або оперативно-розшукових заходів у кримінальних справах, винесені в закритому судовому засіданні, включатимуться до Реєстру після винесення постанови (ухвали) про закриття справи чи постановлення вироку.

Теги:

таємниця слідства, досудове слідство

Джерело:

Міністерство юстиції України

Залиште коментар