Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Постачання електроенергії буде ліцензуватися

0 22

НКРЕКУ розробляє ліцензійні умови провадження господарської діяльності у сфері електроенергетики, в тому числі з постачання електричної енергії.
За Ліцензії постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом вважаються недійсними з дня набрання чинності Законом «Про ліцензування видів господарської діяльності».
При цьому статтею 20 Закону про ліцензування видів господарської діяльності встановлено, що в разі відсутності ліцензійних умов провадження відповідного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, відповідальність за здійснення такої господарської діяльності без ліцензії не застосовується.
Згідно зі статтею 13 Закону «Про електроенергетику» НКРЕКУ видає ліцензії на здійснення діяльності з виробництва, передачі, розподілу, постачання електричної енергії, здійснення функцій гарантованого покупця, здійснення функцій системного оператора, здійснення функцій оператора ринку. При цьому Законом про електроенергетику не передбачено ліцензування господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар