Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посольство США в Україні частково скасовує візові співбесіди

0 61

З 20 квітня деякі категорії українців, які вже мали візу США і звертаються за новою, не повинні будуть приходити на візову співбесіду. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

Кожен заявник, який раніше надавав скановані відбитки пальців (10 відбитків) в посольстві або консульстві США, не повинен буде приходити на візову співбесіду, якщо він:

– проживає в Україні і не походить з країн, що фінансують тероризм;

– відновлює візи типу B1/B2, C1/D, F, I або M, термін дії яких закінчився не більш ніж 12 місяців тому;

– відповідає вимогам для отримання візи згідно з візовим законодавством США;

– ніколи не мав відмови у візі США або, якщо і мав, то після цього отримував візи в США.

Такі особи можуть звернутися до кур’єрської служби Elin Ltd. (FedEx) і оформити доставку своєї візової анкети, паспорта і додаткових документів щодо візової справи в посольство для того, щоб скористатися процедурою “повторного використання” відсканованих відбитків пальців.

“Громадяни Білорусі, заявники, які походять з країн, що фінансують тероризм, і ті, які задіяні в певних технологічних областях, повинні будуть призначати звичайні візові співбесіди через колл-центр, щоб оновити свої візи. Однак для переважної більшості аплікантів процедура повторного використання сканованих відбитків пальців значно спростить оновлення візи”, – йдеться в повідомленні.

Теги:

віза, посольство США

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар