Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посол США: в Україні забагато прокурорів

0 13

Велика кількість прокурорів з низькими зарплатами сприяє корупції.  Про це заявив Посол США в Україні Джон Теффт під час конференції з приводу реформування прокуратури України.

За словами посла США, на сьогодні в Україні налічується 11 тис.

прокурорів. В інших країнах Європи, таких як Франція, Італія, на кожні 100 тис. жителів припадає 3-6 прокурорів, тоді як в Україні – 21 прокурор.

Дж. Теффт вважає, що наявність такої великої кількості прокурорів не є проблемою, проте за його словами, проблемою скоріше є маленька заробітна плата прокурорів, що загалом призводить до великого рівня корупції в цій сфері влади.

«Таким чином у реформуванні прокуратури було б доцільно, щоб всі ваші (українські – ред.) прокурори отримали гідне підвищення зарплати. На це потрібно звернути особливу увагу, і це знизить корупцію і зловживання владою», – підкреслив посол.

Теги:

прокуратура, прокурорський нагляд

Джерело:

Голос України

Залиште коментар