Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Послуги з пошуку персоналу для нерезидента: що з ПДВ

0 1

ДПС України пояснила, що у разі якщо платником ПДВ послуги з надання персоналу, у т.ч. якщо персонал працює за місцем здійснення діяльності покупця, надаються нерезиденту, то така операція не є об’єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем постачання таких послуг вважається місце постачання їх за межами митної території України.

Водночас послуги з пошуку та підбору персоналу не включено до переліку послуг, визначених пп. 186.2 та 186.3 ст. 186 розділу V Кодексу, та місце постачання таких послуг визначається відповідно до п. 186.4 ст. 186 розділу V Кодексу за місцем реєстрації постачальника таких послуг.

Таким чином, операції з постачання послуг з пошуку та підбору персоналу, які постачаються резидентом України – платником ПДВ, є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Залиште коментар