Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Послуги МВС подешевшають

0 16

Кабінет міністрів України знизив вартість деяких платних послуг, які надає Міністерство внутрішніх справ. Згідно з постановою №292 від 11 квітня 2012 року, зокрема, уряд позбавив МВС права встановлювати 25%-у надбавку до визначених виробниками цін на виготовлення продукції, що реалізується Державною автомобільною інспекцією.

Крім того, з переліку платних послуг, які надає МВС і Державна міграційна служба виключена 25%-а надбавка від вартості бланків проїзного документа дитини, свідоцтва на постійне або тимчасове проживання іноземних громадян і паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадаємо, у грудні 2011 року депутат Верховної Ради від фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Геннадій Москаль заявив, що сума втрат з держбюджету для виготовлення закордонних паспортів складає 71,5 млн грн на рік.

Раніше Москаль обвинувачував МВС у нецільовому використанні бюджетних коштів під час проведення відомством тендера на поставку обладнання для впровадження закордонних паспортів з біометричними даними на суму 59,935 млн гривень, що виграв консорціум «ЄДАПС».

Залиште коментар