Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадили суддю, яка своїм рішенням позбавила житла пенсіонера і дівчинку-сироту

0 16

Апеляційний суд Херсона засудив суддю Джанкойського міського суду Криму за постанову неправомірних судових рішень до п’яти років позбавлення волі з позбавленням на два роки права обіймати посади, пов’язані з чиненням правосуддя, повідомляє “Інтерфакс-Україна” посилаючись на прес-центр Головного управління СБУ в автономії

Вирок судді ухвалено за участь у квартирній шахрайській схемі, внаслідок якої самотній пенсіонер та 14-річна дівчинка-сирота залишилися без житла.

По допомогу потерпілі звернулися до кримського главку ГУ СБУ. В результаті оперативникам вдалося викрити шахраїв, що брали участь у квартирній афері.

“Ідейним натхненником” виявився хороший знайомий самотнього пенсіонера. Знаючи, що прописана в квартирі далека родичка останні десять років проживає в інтернаті, зловмисник запропонував літній людині допомогти з обміном квартири. Пенсіонер звик довіряти людям і тому написав доручення та віддав свій паспорт, в якому під час обміну забули поставити штамп про прописку. З цими документами махінатор звернувся “по допомогу” до судді Джанкойського міського суду. Суддя, не бачивши власників квартири, вмить ухвалила низку рішень, якими позбавила господарів права власності на житло”, – розповіли в прес-центрі.

Проаналізувавши зібрані докази, Апеляційний суд Херсона визнав суддю Джанкойського міського суду винною у вчиненні низки злочинів, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 375, ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України (посадове підроблення, зловживання владою або службовим становищем, ухвалення суддею свідомо неправосудного рішення, що спричинили тяжкі наслідки).

Раніше вироком Красноперекопського міськрайсуду Криму інших учасників афери засудили за шахрайські дії, вони відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Джерело:

NEWSru.ua

Залиште коментар