Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посаду урядового уповноваженого ліквідують

0 18

Міністерство юстиції визнало незаконною діяльність інституту урядових уповноважених. Про незаконність поточної діяльності уповноважених Кабінету міністрів заявив міністр юстиції Олександр Лавринович. Раніше Міністерство юстиції звертало увагу уряду на той факт, що діяльність уповноважених не регулюється будь-якими законодавчими актами. Кабінет міністрів прийняв постанову «Про деякі питання урядових уповноважених», але в міністерстві відмовилися її реєструвати, заявивши про невідповідність документа чинному законодавству.

Олександр Лавринович стверджує, що чиновники не мають права здійснювати діяльність на своїх нинішніх посадах. “У них немає абсолютно ніяких повноважень, фінансування їх діяльності не допускається”. У Мін’юсту немає заперечень до єдиного уповноваженого – Валерії Лутковської, яка була призначена на посаду за поданням Лавриновича. Положення про її діяльність міністерство погодило ще в березні.

Теги:

Міністерство юстиції, Лавринович, незаконність поточної діяльності уповноважених Кабінету міністрів, постанова «Про деякі питання урядових уповноважених», правові новини

Джерело:

КомерсантЪ

Залиште коментар