Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадових осіб, які проводять необгрунтовані перевірки підприємців, штрафуватимуть

0 21

Найбільше підприємцям заважають працювати численні перевірки, з’ясували представники Держкомпідприємництва за наслідками «гарячої лінії».

У рамках антикризових заходів Кабмін прийняв постанову про тимчасовий мораторій на планові і позапланові перевірки всіма органами державного контролю до кінця 2010 р. Їх можуть проводити лише у відповідь на скаргу або звернення самого підприємця. Попри обмеження, контрольні органи не припиняють перевірки. Проте за необгрунтовані — посадових осіб можуть оштрафувати: на суму від 170 до 740 гривень за перше порушення.

«Органи влади, пов’язані з перевірками, знаходять якісь підстави для того, щоб перевіряти позапланово. Ми вважаємо, що це безпідставно. У нас є і право накладення адміністративних штрафів на тих посадових осіб, які порушують чинне законодавство щодо перевірок. Тому давайте приклад і ми наведемо тут лад», — коментує Сергій Третьяков, заступник голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Залиште коментар