Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадовці Одеської залізниці намагались привласнити 10 млн грн

0 12

За повідомленням прес-центру СБУ, співробітники СБУ спільно з транспортною прокуратурою Одеської області викрили факт привласнення посадовими особами Державного підприємства «Одеська залізниця» бюджетних коштів у особливо великих розмірах.

Встановлено, що у 2007 році за результатами конкурсних торгів ДП «Одеська залізниця» уклала дві угоди фінансового лізингу з одним із приватних підприємств, зареєстрованим у м.Києві, згідно з якими залізниця придбала у строкове платне володіння з правом викупу дрібоструминну та фарбувальну камери загальною вартістю понад 14 млн. гривень.

У результаті експертного дослідження, ініційованого Службою безпеки України, було встановлено, що вартість зазначеного устаткування, з урахуванням доставки, розмитнення, проектних та монтажних робіт складає понад 4 мільйонів гривень. Таким чином, організатори оборудки безпідставно завищили вартість обладнання, у результаті чого державі завдано збитків на суму понад 10 мільйонів гривень.

За матеріалами СБУ транспортною прокуратурою Одеської області стосовно посадових осіб Одеської залізниці та приватного підприємства порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Теги:

зловживання бюджетними коштами, СБУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар