Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадовці наживалися на соціальних виплатах

0 19

У Луганській області співробітники СБУ викрили протиправну діяльність групи посадовців одного з районних управлінь праці та соціального захисту населення, які систематично привласнювали кошти державного бюджету, призначені для виплат соціальної допомоги сім’ям з дітьми та малозабезпеченим.

Встановлено, що правопорушники вносили недостовірну інформацію в автоматичну систему обробки пенсійної документації. Так, вводячи в комп’ютерну програму паспортні дані підставних осіб, вони фабрикували інформацію про їхнє тяжке матеріальне становище. При цьому не оформлялися ні особові справи одержувачів, ні інші документи. Незаконно призначені соціальні виплати зловмисники перераховували на рахунки родичів та знайомих і знімали через банкомати.

Оперативниками викрито 14 таких «жебраків», «інвалідів» та «матерів-героїнь». Кожній із підставних осіб посадовці-шахраї встигли незаконно нарахувати у середньому по 10 тис. грн.

Проведеною за ініціативою СБУ ревізією КРУ підтверджено, що в результаті протиправного нарахування і виплати соціальної допомоги особам, які не мали на це права, державному бюджету завдано збитків на суму понад 140 тис. грн.

Службою безпеки України стосовно посадовців, причетних до кримінальної оборудки, порушено кримінальну справу за ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Теги:

зловживання службовим становищем

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар