Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадовці МНС привласнили 8,3 млн грн

0 80

Генеральна прокуратура України провела перевірку додержання посадовцями колишнього Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи бюджетного законодавства при використанні коштів резервного фонду держбюджету України.

Установлено, що службові особи міністерства, діючи в інтересах комерційних структур, здійснили закупівлю аероглісерів без проведення тендеру, попередньо перерахувавши 8,3 млн. грн. бюджетних коштів комерційним структурам. Посадові особи суб’єктів господарювання отримані гроші використали на власний розсуд. Наведене призвело до визнання на підставі судового рішення права власності на зазначені аероглісери не за міністерством, а за іншим приватним суб’єктом.

За цими фактами стосовно посадових осіб МНС порушено кримінальну справу за ч.2 ст.364 КК України, а щодо посадовців комерційних структур – за ч.4 ст.190 КК України.

Теги:

зловживання

Залиште коментар