Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадовці державної виконавчої служби привласнювали штрафи

0 16

У Дніпропетровській області посадовці відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського районного управління юстиції привласнювали штрафи, які стягувалися за виконавчими провадженнями.

Як повідомило джерело у правоохоронних органах, за матеріалами УДСБЕЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області, прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) відносно службових осіб відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського районного управління юстиції.

Вони привласнили 260 тис. грн., які впродовж останніх двох років стягували в якості штрафів за виконавчими провадженнями.

Теги:

Державна служба боротьби з економічними злочинами

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар