Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Посадовець колонії постачав засудженим наркотики

0 25

На Рівненщині працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили одного з начальників відділення виправної колонії, який постачав засудженим наркотики.

Убозівцям вдалося з’ясувати, що зловмисник систематично передавав ув’язненим «дурман». Такий транш до установи виконання покарань приносив йому чималий заробіток, кожну чергову дозу купували в середньому за 200 гривень.

Востаннє йому вдалося порадувати дозою одного із «смотрящих» колонії.

Наразі відносно торгівця «отрутою» порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України.

Найближча перспектива для нього далеко невтішна – самому стати ув’язненим терміном від шести до десяти років з конфіскацією майна, повідомили в прес-службі ГУБОЗ.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар