Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено справи щодо військових комісарів, які вимагали хабар

0 11

У Хмельницькій та Житомирській областях у військкоматах вимагали хабарі за звільнення від призову на військову службу, порушено кримінальні справи. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Хмельницьким прокурором з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері 21.09.2012 порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, стосовно військового комісара одного з районних військових комісаріатів області. Встановлено, що він вимагав і одержав у призовника 8 тис. грн хабара за звільнення його від призову на військову службу та видачу військового квитка військовослужбовця запасу.

У Житомирській області прокурором з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері 21.09.2012 порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України відносно військового комісара одного з районних військових комісаріатів області, який вимагав та одержав хабар у розмірі 3000 грн у призовника за звільнення його від призову на військову службу.

Теги:

ГПУ, хабар

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар