Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено справу за фактом незаконної приватизації бун в Криму

0 22

За повідомленням прес-служби, прокуратура Криму порушила кримінальну справу за фактом незаконної приватизації в 2008 році в Алупці берегозміцнювальних споруд вартістю майже 1 млн грн.

Вищий адміністративний суд України восени 2010 року скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, які визнали право власності на буни за комерсантами, які купили санаторій «Південний Урал» .

Наглядове відомство, вбачаючи ознаки злочину, порушило справу за статтями «посадова фальсифікація» й «зловживання владою або службовим становищем» стосовно екс-керівників двох комерційних структур.

«Їм інкримінується зловживання службовим становищем і внесення недостовірних відомостей у документи, на підставі яких за ТОВ було зареєстровано право власності на берегозміцнювальні споруди, що згідно із законом не підлягають приватизації і належать Автономній республіці Крим», — йдеться в прес-релізі.

Ведеться слідство.

Теги:

Крим, незаконна приватизація

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар