Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено справу про відчуження невідчужуваних земель

0 16

Спеціально створеною робочою групою установлено, що службові особи управління Держкомзему у Бориспільському районі Київської області, шляхом підроблення документів, незаконно погодили передачу у приватну власність земельних ділянок загальною площею 2,9 га, які відносяться до земель водного фонду і знаходяться у межах прибережної смуги Канівського водосховища річки Дніпро, у тому числі частина з них безпосередньо накладається на водне русло, чим державі заподіяно шкоду на суму понад 1,4 млн. грн. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Дніпровським екологічним прокурором за даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364 КК України. Досудове слідство у кримінальній справі проводиться слідчим відділом Дніпровської екологічної прокуратури.

Теги:

Дніпровська екологічна прокуратура

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар