Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено кримінальну справу за фактом знищення зелених насаджень на площі 100 га

0 14

Прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень службовими особами ТОВ «Будінвестгруп» під час використання земельної ділянки рекреаційного призначення та водного фонду на 23-му км Столичного шосе в Голосіївському районі столиці (ч. 3 ст. 365 КК України).

Перевіркою встановлено, що на замовлення товариства проведено гідротехнічні роботи з планування території, що призвело до самовільного знищення зелених насаджень та родючого шару ґрунту на площі 100 га, чим заподіяно збитки на суму 17 млн грн. Також за результатами перевірки пред’явлено позов до Господарського суду міста Києва про розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного між Київською міською радою й ТОВ «Будінвестгруп», та повернення ділянки громаді міста у зв’язку з порушенням обов’язків землекористувача.

Теги:

прокуратура міста Києва, землекористування

Залиште коментар