Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено кримінальну справу за фактом завищення ціни при закупівлі вакцин на 50 млн. грн

0 18

Як повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, за результатами перевірки, проведеної Генеральною прокуратурою з урахуванням матеріалів міжнародного аудиту, встановлені порушення під час закупівлі Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) вакцини.

З’ясовано, що одне із комерційних товариств м. Києва у лютому 2009 р. уклало з МОЗ України договір про поставку вакцини французького виробництва на суму понад 100 млн. грн. Знаючи, що граничний рівень торгівельної надбавки на вакцини, які закуповуються за бюджетні кошти, не може перевищувати 10% оптової ціни виробника, службові особи міністерства завищили ціну закупівлі медпрепаратів з метою заволодіння бюджетними коштами.

Для цього до митниць були подані підроблені документи про поставку цієї вакцини за завищеною ціною американською компанією, яка не здійснювала поставку товару. Насправді, вказані медикаменти українське підприємство придбало безпосередньо у французького виробника за ціною удвічі нижчою ніж заявлена до митного оформлення. Різниця між вартістю сплачених МОЗ вітчизняній комерційній структурі бюджетних коштів та справжньою ціною закупівлі вакцин у французького виробника становить понад 50 млн. грн.

За вказаним фактом Генеральною прокуратурою України 5 січня 2011 р. порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191 КК України.

Проведення розслідування доручено слідчим Міністерства внутрішніх справ України.

Теги:

Генеральна прокуратура, МОЗ, вакцина

Залиште коментар