Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено кримінальну справу за фактом підробки судових рішень для перерахунку пенсій на суму понад 1 млн грн

0 13

За дорученням голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Анатолія Присяжнюка за участі ГУМВС в Київській області та обласної прокуратури головним управлінням пенсійного фонду України в Київській області здійснюється перевірка правомірності перерахунку та виплати пенсій пільговим категоріям громадян, зокрема учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Про це повідомляє прес-служба КОДА.

За результатами перевірки лише в Білоцерківському районі виявлено 260 фактів використання підроблених судових рішень для перерахунку пенсій на загальну суму понад мільйон гривень.

Зокрема встановлено, що адвокати за грошову винагороду пенсіонерам-чорнобильцям видавали сфальсифіковані рішення суду з підробленою печаткою Білоцерківського міськрайонного суду. Ці рішення надавалися до Білоцерківського районного управління пенсійного фонду України для перерахунку пенсій. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів).

Робота з викриття порушень вимог чинного пенсійного законодавства та можливих корупційних діянь при нарахуванні та перерахунку пенсій продовжується.

 

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар