Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено кримінальну справу проти LB.ua через смски Ландіка

0 20

Прокуратура Печерського району Києва порушила кримінальну справу за результатами перевірки заяви народного депутата Володимира Ландіка щодо порталу Lb.ua. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Кримінальна справа порушена за фактом скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.163 та ч.2 ст.182 Кримінального кодексу (порушення таємниці листування чи іншої кореспонденції державного діяча, що передається засобами зв’язку, та незаконного збирання, використання, поширення конфіденційної інформації про особу, що заподіяло істотної шкоди законним правам, свободам та інтересам особи).

У листопаді 2011 року у приміщенні Верховної Ради України було зафіксовано і розповсюджено телефонне SMS-листування Ландіка. У статті “Ландік-старший рятує сина за допомогою технологів і “правильних” коментарів на сайтах”. Там було розміщено фото, на яких В.Ландік у сесійному залі парламенту веде СМС-листування щодо долі свого сина, який тоді перебував під судом за звинуваченням у побитті дівчини.

Теги:

прокуратура м.Києва, Ландік Володимир, портал Lb.ua

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар