Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушено карну справу за перешкоджання роботі журналістів у Києві

0 13

Прокуратура Подільського району Києва порушила кримінальну справу щодо трьох громадян за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів «5-го каналу» в Києві. Про це сказано в повідомленні прес-служби прокуратури столиці.

Відповідно до повідомлення, 1 червня три особи у стані алкогольного сп’яніння без будь-яких причин напали на знімальну групу «5-го каналу», яка знімала сюжет в одному із дворів на вулиці Єленівській у Києві.

«(Нападники) грубо порушили громадський порядок, завдали тілесних ушкоджень операторові та особі, яка давала інтерв’ю», – зазначає прокуратура.

Зараз у справі проводять слідчі дії з метою встановлення всіх обставин події та причетних до злочину осіб.

За даними «5-го каналу», під час запису інтерв’ю на героя сюжету напали четверо молодих людей, при цьому вони вимагали вимкнути камеру й перервати запис. Журналісти намагалися влагодити конфлікт, однак один із нападників ударив героя репортажу, а другий напав на оператора.

Раніше Адміністрація Президента заявила про намір перевірити надану Національною спілкою журналістів інформацію про випадки порушення свободи слова.

Теги:

порушення свободи слова

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар