Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушення закону у масовому порядку

0 10

Як повідомили у відділі зв’язків зі змі ГПУ, за результатами перевірки установлено факти відсутності належного контролю за використанням підрозділами Державного центру зайнятості коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, порушення законодавства про державну службу, під час розгляду звернень громадян. Зокрема, на виконання подання Генеральної прокуратури України звільнено з посади начальника управління Державного центру зайнятості за допущені порушення та надання недостовірних відомостей при працевлаштуванні.

Загалом за документами реагування Генеральної прокуратури України та прокурорів регіонів упродовж поточного року за неналежне виконання службових обов’язків до дисциплінарної відповідальності притягнуто 342 посадові особи Державної служби зайнятості.

Теги:

ГПУ, Державна служба зайнятості

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар