Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушення виборчого законодавства

0 13

Харківська область посіла перше місце за повідомленнями про порушення передвиборчої кампанії, а з Одеської області не було жодного звернення, повідомляє Генеральна прокуратура України.

“Звернення та скарги переважно стосуються порушень порядку ведення передвиборної агітації (60% від загальної кількості отриманих заяв), реєстрації кандидатів у народні депутати України, утворення складу виборчих комісій, висування кандидатів у народні депутати України та інших питань”, – сказано в повідомленні.

Зокрема, всього у відомство надійшло 159 звернень. Лідером стала Харківська (30), Кіровоградська (24), Волинська (20), Київська (19) області. Причому мінімальна кількість порушень зафіксована у Донецькій, Запорізькій, Львівській, Херсонській (по 3) і Чернігівській (2) областях, а з Одеської області взагалі не було звернень.

Крім того, Генпрокуратура порушила 36 кримінальних справ, одна вже була відправлена до суду. Інші органи прокуратури порушили ще п’ять кримінальних справ. “Зазначені справи стосуються, у першу чергу, хуліганських дій, крадіжок майна тощо”, — повідомили ГПУ.

Теги:

виборче законодавство, вибори

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар