Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порушення прав інвалідів вилилося в кримінальні справи

0 15

Прокуратура порушила кримінальні справи за фактами ненадання інвалідам робочих місць на підприємстві Євпаторії і незабезпечення людей з обмеженими можливостями засобами реабілітації в Алушті, повідомила прес-служба наглядового відомства Криму.

Першу справу порушено за статтею КК “зловживання службовим положенням”, другу – “перевищення службових повноважень”.

За даними прокуратури, підприємство водопровідно-каналізаційного господарства Євпаторії останні чотири роки не працевлаштовувало інвалідів і таким чином порушувало права цієї категорії громадян. “Завдано збитків державі у вигляді ненадходження до казни передбачених за невиконання зобов`язань щодо забезпечення робочими місцями інвалідів штрафних санкцій на суму 1,3 млн. гривень”, – йдеться в повідомленні.

А в Алушті чиновники міськради “за наявності можливості не забезпечували інвалідів технічними та іншими засобами і послугами реабілітації та виробами медичного призначення”, заявила прокуратура.

Теги:

зловживання

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар