Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Португалія визнає трудовий стаж українських мігрантів

0 14

Україна і Португалія мають намір підписати договір, який передбачатиме взаємне визнання країнами трудового стажу мігрантів.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

За його словами, якщо громадяни офіційно працюють за кордоном, платять всі податки і внески згідно із законодавством тієї країни, а також перераховують пенсійний внесок в Україну в розмірі не менше 208 грн. на місяць, то при отриманні пенсії в країні, в якій вони працюють, їм зарахують пенсійний стаж, який нараховувався в Україні.

Як відзначив Зарудний, на сьогодні договір про соціальне забезпечення, зокрема, про взаємне визнання стажу трудових мігрантів, діє між Україною й Іспанією. Планується також, що найближчим часом такий договір Україна підпише з Італією.

Зарудний також нагадав, що спрощено процедуру реєстрації трудових мігрантів, які перебувають на заробітках за кордоном, для отримання пенсійного забезпечення. Для цього необхідно подзвонити в контакт-центр, зареєструватися й отримати номер розрахункового рахунка, на який слід перераховувати пенсійний внесок. Підписати договір про відкриття пенсійного рахунка можна буде після приїзду в Україну.

Залиште коментар