Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Портнов виграв суд у Богословської

0 21

Сьогодні Печерський районний суд Києва в ході розгляду позову народного депутата від БЮТ Андрія Портнова визнав недостовірними твердження народного депутата від Партії регіонів Інни Богословської про те, що «головою Фонду державного майна України не можна призначати пана, який має імідж головного рейдера країни».

За інформацією прес-служби Богословської, сама Богословська назвала рішення суду черговим обмеженням свободи слова, політичних прав і свобод людини і громадянина, наступом на вільні засоби масової інформації. На її думку, це рішення націлене на придушення права висловлювати власні думки і надавати свою оцінку подіям і явищам в суспільстві.

«Свобода виразу поглядів – основа демократичного суспільства. Грубе використання недобросовісними політиками нечесних судів є серйозною загрозою для свободи слова і демократії», – йдеться в заяві народного депутата.

Раніше в одному з телеефірів Богословська назвала Портнова людиною, за спиною якого – сотні рейдерських захоплень.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар