Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Портнов виграв суд проти Генпрокуратури

0 18

9 жовтня Печерський районний суд Києва задовольнив черговий позов екс-першого заступника Адміністрації президента Андрія Портнова до Генеральної прокуратури щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Про це повідомив сам Андрій Портнов відразу після судового засідання.

Суд визнав недостовірною інформацію про нібито причетність Андрія Портнова до участі в розкраданні землі та об’єктів нерухомості в Межигір’ї та легалізації коштів, оприлюднену керівництвом Генеральної прокуратури України на його адресу на прес-конференції 20 травня цього року і зобов’язав Генеральну прокуратуру України в 10-денний термін цю інформацію публічно спростувати.

Портнов також додав, що навіть теоретично не міг займатися проблемами Межигір’я, оскільки в АП він прийшов на роботу тільки в 2010 році, а цей об’єкт держава втратила набагато раніше.

“Програш мені поки всіх до єдиного судових процесів після великої кількості гучних заяв на мою адресу, в нинішніх політичних умовах, є знищенням авторитету та репутації Генеральної прокуратури України”, – заявив також Портнов.

Нагадаємо, наприкінці травня прокуратура Києва зареєструвала кримінальні провадження за фактами вчинення протиправних дій колишнім заступником голови адміністрації президента України Андрієм Портновим. Згідно з повідомленням, у червні 2010 року Портнов, використовуючи своє службове становище, незаконно очолив кафедру конституційного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також заволодів коштами університету.

Крім того, з метою незаконного впливу на судову систему України вже як представник вищого навчального закладу Портнов став членом Вищої ради юстиції, повідомили у прес-службі прокуратури.

Залиште коментар