Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порошенко відповів на петицію про голосування нардепів за відбитками пальців

25

Порошенко відповів на петицію про голосування нардепів за відбитками пальців

На сайті Президента опубліковано відповідь на електронну петицію № 22/000066-єп від 29.08.2015 про впровадження електронної системи голосування з відбитками пальців у Верховній Раді з метою запобігання голосування за неприсутність депутатів.

Петро Порошенко зазначив, що підтримує необхідність невідкладного вирішення порушеної в електронній петиції проблеми забезпечення особистого голосування народними депутатами України. Але, на думку ПРЕЗИДЕНТА, особисте голосування народних депутатів України може бути забезпечено і іншими шляхами. Зокрема, в парламенті вже зареєстрований ряд законопроектів із зазначеного питання.

Оскільки питання організації і порядку діяльності парламенту віднесено до повноважень Верховної Ради, П. Порошенко звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України з проханням:

– Для вивчення питання про можливість, доцільність та ефективність впровадження електронної системи підрахунку голосів, яка працюватиме методом ідентифікації відбитків пальців, створити робочу групу на базі Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР;

– З метою обговорення напрацьованих робочою групою пропозицій провести комітетські слухання на тему забезпечення особистого голосування у Верховній Раді, до участі в яких запросити і автора петиції.

Джерело:

ЮРЛІГА

Комментарии