Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порошенко відповів на петицію про голосування нардепів за відбитками пальців

0 25

Порошенко відповів на петицію про голосування нардепів за відбитками пальців

На сайті Президента опубліковано відповідь на електронну петицію № 22/000066-єп від 29.08.2015 про впровадження електронної системи голосування з відбитками пальців у Верховній Раді з метою запобігання голосування за неприсутність депутатів.

Петро Порошенко зазначив, що підтримує необхідність невідкладного вирішення порушеної в електронній петиції проблеми забезпечення особистого голосування народними депутатами України. Але, на думку ПРЕЗИДЕНТА, особисте голосування народних депутатів України може бути забезпечено і іншими шляхами. Зокрема, в парламенті вже зареєстрований ряд законопроектів із зазначеного питання.

Оскільки питання організації і порядку діяльності парламенту віднесено до повноважень Верховної Ради, П. Порошенко звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України з проханням:

– Для вивчення питання про можливість, доцільність та ефективність впровадження електронної системи підрахунку голосів, яка працюватиме методом ідентифікації відбитків пальців, створити робочу групу на базі Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР;

– З метою обговорення напрацьованих робочою групою пропозицій провести комітетські слухання на тему забезпечення особистого голосування у Верховній Раді, до участі в яких запросити і автора петиції.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар