Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порошенко присудив премію “Українська книга року” письменникові Сергію Жадану за книгу “Месопотамія”

0 28

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присудження щорічної премії Президента України “Українська книга року”, яким зазначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Як повідомила в суботу прес-служба президента України, в цьому році звання лауреата премії в номінації “За видатні досягнення в галузі художньої літератури” присуджена одному з найпопулярніших і відомих у світі українських письменників Сергія Жадана за книгу “Месопотамія” і видавництву “Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, який її видав.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток українознавства нагороджений автор видання “Українські народні головні убори” Галина Стельмащук і “Видавництво” Апріорі “, яке видало книгу.

У номінації “За сприяння у вихованні підростаючого покоління” звання лауреата премії президента України “Українська книжка року” отримали автор Віталій Рогожа і “Видавничо-книготорговельна компанія” Самміт-книга “за книжкове видання” Запороги: роман-трилогія “- частина 1” Петро Сагайдачний “.

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар