Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порошенко присудив премію “Українська книга року” письменникові Сергію Жадану за книгу “Месопотамія”

25

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присудження щорічної премії Президента України “Українська книга року”, яким зазначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Як повідомила в суботу прес-служба президента України, в цьому році звання лауреата премії в номінації “За видатні досягнення в галузі художньої літератури” присуджена одному з найпопулярніших і відомих у світі українських письменників Сергія Жадана за книгу “Месопотамія” і видавництву “Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”, який її видав.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток українознавства нагороджений автор видання “Українські народні головні убори” Галина Стельмащук і “Видавництво” Апріорі “, яке видало книгу.

У номінації “За сприяння у вихованні підростаючого покоління” звання лауреата премії президента України “Українська книжка року” отримали автор Віталій Рогожа і “Видавничо-книготорговельна компанія” Самміт-книга “за книжкове видання” Запороги: роман-трилогія “- частина 1” Петро Сагайдачний “.

Джерело:

Інтерфакс

Комментарии