Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Порошенко підписав закон про люстрацію

0 10

Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про очищення влади”, прийнятий Верховною Радою 16 вересня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

“Закон визначає правові та організаційні засади проведення перевірки державних службовців та прирівняних до них осіб, посадових осіб органів місцевого самоврядування “з метою відновлення довіри до влади і створення умов для побудови нової системи органів влади у відповідності з європейськими стандартами”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада прийняла закон про люстрацію. Голова Ради Олександр Турчинов підписав його 25 вересня. Представник Президента у Верховній Раді Руслан Князевич повідомив, що Порошенко підпише закон до 10 жовтня.

Залиште коментар