Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Попит на професію нотаря – небувалий

0 74

22 жовтня 2013 року відбулось чергове засідання Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України, на якому було розглянуто 280 подань Головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі про допуск до складання іспиту на зайняття нотаріальною діяльністю.

Як повідомляє прес-служба мін’юсту, вперше, починаючи з моменту надання Вищій кваліфікаційній комісії нотаріату повноважень по допуску осіб до зайняття нотаріальною діяльністю, на розгляд Комісії надійшла така велика кількість подань. До цього часу у складанні кваліфікаційних іспитів брали участь максимально 130-140 осіб.

Вперше сама Комісія безпосередньо вивчала документи, тоді як раніше вони опрацьовувались виключно в Департаменті нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу, який на сьогодні вже реорганізовано.

За результатами розгляду подань головних управлінь юстиції Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату одноголосно ухвалено рішення про допуск до складання кваліфікаційного іспиту 269 осіб та про відмову у допуску до складання цього іспиту 11 особам, у зв’язку з невідповідністю поданих ними документів встановленим вимогам.

Для забезпечення прозорого та чесного, на рівних умовах для всіх зацікавлених осіб доступу до професії нотаріуса на кваліфікаційний іспит будуть запрошені представники засобів масової інформації для незалежного, неупередженого та всебічного висвітлення процесу його проведення.

Джерело:

Юридичний вісник України

Залиште коментар