Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Попередній уряд звинувачують у незаконному використанні коштів для захисту інтересів України в міжнародних судах

0 9

Попереднім урядом, який очолювала Юлія Тимошенко було незаконно виділено 67,6 млн. грн. Мінюсту із резервного фонду держбюджету на здійснення захисту прав та інтересів держави в закордонних судах. Мова про це йде в повідомленні Рахункової палати України, повідомляє «Українські новини»

Відповідно до висновків колегії Рахункової палати, виділені з резервного фонду кошти призначалися для заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціально-політичного характеру та на запобігання їх виникненню.

“Видатки в сумі 62,8 млн. грн, здійснені Мін’юстом протягом 2009 року й 9 місяців 2010 року на забезпечення захисту прав та інтересів держави при врегулюванні спорів у іноземних судах, були наслідком несвоєчасного вирішення існуючих соціальних і правових проблем громадян України й іноземних інвесторів, а іноді й свідомого порушення прав громадян з боку держави”, – йдеться у повідомленні.

Теги:

Новини права, Рахункова палата України, діяльність уряду Юлії Тимошенко, міжнародні суди, Міністерство юстиції України

Залиште коментар