Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Понад 700 львів’ян скористалися безкоштовними юрпослугами

0 15

У Львові вже майже три місяці діє Центр правової інформації та консультації «Юридична служба для львів’ян», що надає безкоштовні юридичні послуги, якими скористалися 724 громадян.

Працівники Центру надають безкоштовні консультації під час прийому, а також телефонні консультації на «гарячій» лінії, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Свою роботу центр розпочав в інтенсивному темпі. У період з 4 травня до 22 липня цього року до Центру надійшло 724 звернень, з яких більшість стосувалося соціального забезпечення, житлових питань та трудових спорів», – розповіла керівник Центру Зоряна Христина.

Більшість питань, за її словами, стосувалися спадкової справи, права власності, сімейного, адміністративного, трудового та земельного прав, договірних, житлових, господарських та цивільних справ, виконання судових рішень, соціального забезпечення тощо. Серед наданої допомоги були консультації, витяги із законодавства, допомога у складанні договорів, заяв, скарг і т.д. Також громадянам надавалась допомога у складанні позовів, апеляційних та касаційних скарг до судів.

Проект реалізовано Громадським об’єднанням «Самопоміч» за підтримки Фонду «Відродження» та Львівської міської ради.

Теги:

безкоштовна юридична допомога

Джерело:

Захід-Нет

Залиште коментар