Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Понад тисяча рішень щомісяця: ефективність роботи суддів ОАСК

0 3

За 9 місяців поточного року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла майже 21 тисяча справ і матеріалів. Щодня канцелярією суду реєструється щонайменше 110 справ та матеріалів від фізичних та юридичних осіб – це позови, заяви про забезпечення доказів, заяви, пов’язані із переглядом справи в порядку виконання судових рішень та ін.

Про це повідомляють у прес-службі суду.

Загалом у провадженні суддів Окружного адміністративного суду міста Києва протягом січня-вересня 2019 року перебувало 38,8 тис. справ і матеріалів. На розгляді одного судді у цей період в середньому знаходилось понад тисяча справ та матеріалів одночасно, що негативно позначається на строках їх розгляду. Значне накопичення залишків справ утворилося через необґрунтовано тривалу у 2016-2018 роках процедуру призначення суддів після закінчення 5-річного терміну на посади безстроково. На сьогодні повноваження здійснювати правосуддя мають 37 із 49 суддів Окружного адміністративного суду міста Києва.

При цьому за 9 місяців 2019 року суддями прийнято рішення у понад 10 тис. справ. У 6,5 тис. розглянутих справ (63%) судом було задоволено вимоги позивачів.

Залиште коментар