Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Понад 90 % українців хочуть виїхати з країни

0 15

Абсолютна більшість українців ( 91 % ) прагне переїхати за кордон. Одним з найбажаніших напрямків для імміграції є Канада. Саме її розглядають як майбутню батьківщину більше 40% жителів України. Щомісяця з бажанням переїхати до “кленової ” країни звертаються тисячі нових кандидатів. Однак , в кращому випадку, лише 4 % з них можуть розраховувати на позитивний результат. Велика частина українців не має необхідного досвіду, а ще менше володіють англійською мовою.

91 % кваліфікованих українських фахівців думає про те, щоб працювати за кордоном. Про це свідчать результати опитування, проведеного дослідницьким центром кадрового порталу HeadHunter Україна. Головні причини такої одностайності в бажанні покинути батьківщину — незадоволеність економічною та політичною ситуацією в країні , а також відсутність перспектив.

При цьому мова йде не лише про студентів. 30-річні фахівці висловлюють серйозні наміри шукати роботу за кордоном, в першу чергу, в країнах Європи — 63 % , США і Канаді — 42 %.

За даними Міжнародної організації з міграції, найбільша кількість наших співвітчизників у сусідній Росії. На другому місці за кількістю українських іммігрантів виявилася Канада: п’ята частина тих, хто залишив рідну країну, проживає саме там.

Джерело:

Дело

Залиште коментар