Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Понад 70% українців не готові повідомляти про корупцію

0 72

Близько 74% українців не готові повідомляти про хабарництво, вважаючи, що відповідальність за боротьбу з нею лежить на державі.

При цьому кожен дев’ятий з десяти жителів, наприклад, Швейцарії чи Норвегії готовий повідомляти про випадки корупції, згідно з дослідженням Інституту світової політики. Участь громадськості вважається одним із основних принципів роботи антикорупційного механізму, без якого жодні закони не діють.

За даними опитування, кожен третій українець дає хабар для вирішення якогось питання або на знак подяки. 28% опитаних дають хабар, щоб прискорити процес. 6% українців дають хабар, щоб менше платити. Разом з тим, дослідження показало, що з кожним роком зростає кількість тих, хто готовий боротися з корупцією.

Водночас більшість українців продовжують сприймати повідомлення про корупційні дії як донос, а 63% упевнені, що це нічого не змінить. Ще 24% українців мовчать про хабарі, остерігаючись наслідків.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар