Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Понад 20 тисяч людей вже скористалися ботчекером на сайті Dovidka.info

0 5

Вже понад 20 тисяч людей скористалися ботчекером на сайті Dovidka.info. Це інструмент, який перевіряє Telegram-бот на наявність у нього двійників, створених ворогом.

Місяць тому цей інструмент запустили Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП разом із Держспецзв’язку, Кіберполіцією та Мінцифрою. База ботчекера постійно оновлюється.

Лише впродовж місяця до Кіберполіції надійшло понад 35 тисяч скарг на підозрілі чат-боти в Telegram. Завдяки цьому вдалось заблокувати понад 300 ворожих профілів. Це значить, що ворог продовжує шкодити нам в кіберпросторі, але ми успішно йому протистоїмо.

Перевірити, чи чат-бот є справжнім, можна за посиланням:https://dovidka.info/botchecker/ (вписуйте у пошуку назву бота, який хочете перевірити, і сайт миттєво сповістить, чи він надійний).

Немає бота на сайті чи підозрюєте, що бот ворожий? Повідомте про нього до Кіберполіції:https://t.me/stopdrugsbot

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар