Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Помічника судді райсуду Києва засуджено за хабар

0 16

Деснянським районним судом 06.07.2012 засуджено до 3 років позбавлення волі помічника судді Оболонського районного суду, який вимагав та отримав хабар у розмірі 7 тис. дол. США ( ч. 2 ст. 369-2 КК України – одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, ч. 1 ст. 190 КК України – шахрайство).

Як повідомили ЮВУ у відділі зв’язків зі змі прокуратури міста Києва, помічник судді за гроші обіцяв посприяти у швидкому розгляді цивільної справи та винесенні суддею позитивного рішення про стягнення боргу за договором позики у сумі 1,1 млн. грн. Після отримання хабара екс-працівник суду передав копії рішення та виконавчі листи позивачу, під час чого і був затриманий правоохоронцями.

Державне обвинувачення орієнтувало суд на призначення покарання у вигляді реального позбавлення волі.

Загалом, протягом минулого року прокуратурою Деснянського району розслідувано та скеровано до суду 10 кримінальних справ з ознаками корупції та 8 пов’язаних з хабарництвом.

Теги:

судова влада, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар