Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Помер відомий український правозахисник Дмитро Гройсман

0 23

5 серпня раптово помер відомий український правозахисник Дмитро Гройсман. Як повідомили його знайомі у соціальній мережі Facebook, причиною смерті став серцевий напад.

Дмитро Гройсман приїхав до Києва на засідання суду, яке має відбутися 7 серпня. Більше двох років тому щодо правозахисника завели кримінальну справу за статтями “Наруга над державними символами України” та “Поширення порнографії”. Йому інкримінували публікацію у його блозі на LiveJournal зображення статуетки чоловіка з ерегованим фалосом, що лежить на Конституції України, а також посилання на нецензурний відеоролик про російських політиків та громадських діячів Віктора Шендеровича і Едуарда Лимонова.

Дмитро Гройсман народився у 1972 році у Вінниці. За освітою лікар-патологоанатом і правознавець.

У 1993 році Гройсман став одним із засновників вінницького представництва Amnesty International, а з 1994-го по 2000-й роки був координатором національної кампанії зі скасування смертної кари в Україні.

В 1998 році Гройсман створив і очолив організацію з захисту прав людини “Вінницька правозахисна група”.

У 2009 році увійшов до списку “Топ-100 найвпливовіших українців” за версією журналу “Кореспондент” як захисник засуджених і жертв міліцейського свавілля.

Залиште коментар