Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Польща знизила вартість візи для українців до 20 євро

0 18

З 1 березня польська національна віза подешевшає з 35 євро до 20 євро. Таке рішення прийняло МЗС країни. Із цією візою українці зможуть їздити лише в Польщу, а в іншу частину Євросоюзу необхідна шенгенська віза, вартість якої як і раніше становить 35 євро.

Нагадаємо, з 1 січня жителі Білорусі не платять за національну візу в Польщу.

До речі, шенгенська віза дозволить їздити до іще однієї країни.До Шенгенської зони найближчим часом приєднається невелика європейська країна Ліхтенштейн. За це проголосували депутати Європарламенту. За правилами, це рішення має підтвердити ще рада міністрів ЄС. Якщо рішення буде позитивним, то Ліхтенштейн увійде у Шенгенський простір до кінця 2011 року. Площа Ліхтенштейна 160 квадратних кілометрів. Країна має кордони з Австрією на сході та Швейцарією на заході.

Теги:

візи

Залиште коментар