Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Польща очолила Раду ЄС

0 13

Польща почала головувати у Раді Європейського союзу.

“Основними пріоритетами Польщі на цьому посту стануть боротьба з борговою кризою і відновлення темпів економічного зростання Європи. Діяльність держави буде також спрямована на подальшу інтеграцію європейського ринку і зміцнення співпраці ЄС з країнами-сусідами”, – йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Польщі.

Очолюючи Раду ЄС, Польща має намір розширити Євросоюз. Окрім завершення приєднання Хорватії до ЄС і початку переговорів із Сербією, країна-голова хоче також зміцнити співпрацю і всередині блоку.

Керівництво Польщі неодноразово заявляло, що під час займання посту країни-голови Ради ЄС, вона буде всіляко сприяти євроінтеграції України.

Головування Польщі в ЄС триватиме до 31 грудня 2011 р. 1 січня 2012 р., на пост керівника організації вступить Данія.

Теги:

Польща, Рада Європейського союзу, боротьба з борговою кризою, відновлення темпів економічного зростання Європи, інтеграція європейського ринку, зміцнення співпраці ЄС з країнами-сусідами, Міністерство закордонних справ

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар