Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Положення про рух коштів ЄСВ зазнало змін

0 0

Мінфін наказом від 10.10.2019 р. №422 затвердив зміни до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Поки наказ не опублікований. Що змінюється?

Так, із Положення виключено п’ять додатків:

  • Додаток 1. Відомість про розподіл страхових коштів за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  • Додаток 2. Виписка з рахунку.
  • Додаток 3. Домовленості про імена транспортних файлів та опис їх структур.
  • Додаток 4. Оборотно-сальдова відомість за аналітичними рахунками.
  • Додаток 5. Звіт про надходження страхових коштів.

Відповідно залишаться лише два додатки – “Акт звірки надходження страхових коштів” та “Загальний акт звірки надходження страхових коштів”.

Також документом уточнено порядок надання інформації про рух страхових коштів. Як зазначається, казначейство щодня наступного робочого дня після зарахування страхових коштів на рахунки 3719 формуватиме та передаватиме обмінну інформацію про сплату ЄСВ до ДПС до 10:00.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Залиште коментар